آکادمیا کافه
نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: شهریه، کمک هزینه و تماس با استادان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%8C-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)
+--- موضوع: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان (/Thread-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1%D9%8A%D8%A7%D9%81%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Armik - 18-03-2012

(18-03-2012, 12:44 PM)Pejman نوشته: استادی که اخیراً بهم ایمیل زده و قبلاً باهاش در تماس بودم، برای یه پروژه جدید داره متقاضیان رو بررسی می کنه. بعد تو ایمیلش این رو نوشته:

I am interviewing applicants the next two weeks and expect to make a decision by the second week of april. Do you have any time constraints on making decisions for other programs?

مگه استادا از قضیه 15 اپریل خبر ندارند؟ من البته فاندم از جایی اوکی نشده، ولی نمی خوام به استاد این رو بگم... به نظرتون بگم باید تا 15 اپریل نتیجه رو بدونم یا اینکه بگم فعلاً فاند ندارم از جایی تا الان؟
پژمان جان آقا اینکه بعضی چیزارو نگی دروغ حساب نمیشه ! چه نیازی هست که بگی فاند نداری از جایی ؟! نپرسیده که فاند گرفتی یا نه گفته محدودیت زمانی داری یا نه ! به نظر من جوابشو این بده که نه ولی به خاطر زمانبر بودن کارای ویزا تا 15 April حداکثر باید بدونم تصمیمتون رو !

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Babak - 18-03-2012

(18-03-2012, 12:44 PM)Pejman نوشته: استادی که اخیراً بهم ایمیل زده و قبلاً باهاش در تماس بودم، برای یه پروژه جدید داره متقاضیان رو بررسی می کنه. بعد تو ایمیلش این رو نوشته:

I am interviewing applicants the next two weeks and expect to make a decision by the second week of april. Do you have any time constraints on making decisions for other programs?

مگه استادا از قضیه 15 اپریل خبر ندارند؟ من البته فاندم از جایی اوکی نشده، ولی نمی خوام به استاد این رو بگم... به نظرتون بگم باید تا 15 اپریل نتیجه رو بدونم یا اینکه بگم فعلاً فاند ندارم از جایی تا الان؟
ایشون هم خودش گفته که تا هفته دونم اپریل تصمیمش رو خواهد گرفت و بهتون احتمالا خبر می‌ده. به نظر من فقط در جواب بگید که چون باید تا حداکثر ۱۵ اپریل دانشگاه رو انتخاب کنید، اگر می‌تونه در اولین فرصت که تصمیمش مشخص شد بهتون خبر بده. به نظر من لزومی نداره در مورد فاند بقیه دانشگاه‌ها چیزی بگید.

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Behnoush - 20-03-2012

بچه ها من این ایمیل رو دریافت کردم امروز، اول اینکه اون قسمتی که ایتالیک کردمو درست متوجه نشدم منظورش چیه. بعد اینکه من هنوز تصمیم قطعی نگرفتم که این دانشگاه رو برم یا نه و توی ایمیل هم استاده اشاره ای نکرده که تا کی فرصت دارم تصمیم بگیرم و به نظ من اینجور اومد که فکر کرده من تصمیم قطعی هست . حالا به نظرتون چه جوابی بهش بدم که یه جوری هم رسونده باشم که من هنوز تصمیم قطعی نگرفتم. مرسی
Dear Behnoush,

I would like to informally let you know that you have been selected for admission to the PhD program in Medicinal Chemistry in my laboratory at UConn. You will receive a formal letter from the Department for which you must indicate your intent to enroll. Should you intend to join my group we will need to discuss when you would begin - I have some people leaving mid-summer that I would very much like to have you work with so if we can deal with all of the logistics then we might have you start early.

Congratulations! I look forward to working with you! Please let me know if you have any questions.

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - amirhossein.gh - 20-03-2012

(20-03-2012, 02:15 PM)Behnoush نوشته: بچه ها من این ایمیل رو دریافت کردم امروز، اول اینکه اون قسمتی که ایتالیک کردمو درست متوجه نشدم منظورش چیه. بعد اینکه من هنوز تصمیم قطعی نگرفتم که این دانشگاه رو برم یا نه و توی ایمیل هم استاده اشاره ای نکرده که تا کی فرصت دارم تصمیم بگیرم و به نظ من اینجور اومد که فکر کرده من تصمیم قطعی هست . حالا به نظرتون چه جوابی بهش بدم که یه جوری هم رسونده باشم که من هنوز تصمیم قطعی نگرفتم. مرسی
Dear Behnoush,

I would like to informally let you know that you have been selected for admission to the PhD program in Medicinal Chemistry in my laboratory at UConn. You will receive a formal letter from the Department for which you must indicate your intent to enroll. Should you intend to join my group we will need to discuss when you would begin - I have some people leaving mid-summer that I would very much like to have you work with so if we can deal with all of the logistics then we might have you start early.

Congratulations! I look forward to working with you! Please let me know if you have any questions.
بهنوش جان اگه بفهمه شما تصمیمت ریاد قطعی نیست ممکنه بره سراغ کسای دیگه ! پس زیاد از خودت چیزی نشون نده !
ازتون زمان شروع کارتون رو خواسته و اینکه هر چه سریعتر تو تابستون خودتون رو برسونید

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - soilman - 20-03-2012

بهنوش جان
یادم میاد که شما بین این دانشگاه و Oregon اگه اشتباه نکنم مونده بودید و در نهایت هم اگر یادم باشه دومی رو انتخاب کردید
فکر کنم الان منتظر نامه ی رسمی هستید تا کارای ویزا رو شروع کنید - مشکل ویزا هست همیشه...
به نظرم یه جوری بهش بگید که کارای ویزا طول میکشه و اینا اگه میخاهید هر دو گزینه رو داشته باشید...
اگه نه هم که خوب بهش بگید که دانشگاه دیگه ای رو انتخاب کردید و تشکر و این حرفها....

در مورد قسمت ایتالیک به نظرم داره در مورد زمانی برای بحث در مورد شروع کار و ریختن پلان کار هست...
خوب این طبیعیه که استاده فکر کرده تصمیمتون قطعی هست ولی برای خرید زمان می تونید بحث ویزا و مشکلات ایران رو پیش بکشید وسط. Sad
(20-03-2012, 02:15 PM)Behnoush نوشته: بچه ها من این ایمیل رو دریافت کردم امروز، اول اینکه اون قسمتی که ایتالیک کردمو درست متوجه نشدم منظورش چیه. بعد اینکه من هنوز تصمیم قطعی نگرفتم که این دانشگاه رو برم یا نه و توی ایمیل هم استاده اشاره ای نکرده که تا کی فرصت دارم تصمیم بگیرم و به نظ من اینجور اومد که فکر کرده من تصمیم قطعی هست . حالا به نظرتون چه جوابی بهش بدم که یه جوری هم رسونده باشم که من هنوز تصمیم قطعی نگرفتم. مرسی
Dear Behnoush,

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Behnoush - 20-03-2012

من هنوز Oregon رو اکسپت نکردم. تا اپریل بهم فرصت دادن و من هنوز جواب ندادم چون منتظر جواب قطعیه کنتیکت بودم و نمیخواستم دوتا با هم اکپست کنم. خیلی کار زشتیه که Big Grin الان مشکلم زمان نیست مشکلم اینه کدوم بهتره Smile هرکدوم خوبی و بدی خودشو داره

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Pejman - 20-03-2012

Dear Behnoush,

بهنوش جان تو اون قسمت ایتالیک گفته اگر تصمیم داری به گروه من ملحق بشی، در مورد زمان شروع با هم باید بحث کنیم (should اینجا یعنی اگر) بعد گفته از اونجا که یه سری از دانشجوهاش اواسط تابستون دارن می رن و خیلی دوست داره تو با اونها کار کنی، اگر شرایطش رو داری کارمون رو زود شروع کنیم.

در نتیجه ایشون فکر نمی کنه تصمیمت قطعی شده. می گه اگه تصمیمت این هست که بری اونجا بهتره زودتر شروع به کار کنیم. نظر شخصی من اینه که بگید از اونجایی که از جاهای دیگه هم پذیرش دارید، باید بین اینها انتخاب کنید، در نتیجه بپرسید تا چه زمانی می شه تصمیم نهایی رو اطلاع بدی. بالاخره اونها درک می کنند که شما از جاهای دیگه هم پذیرش دارید و نیاز به کمی زمان برای انتخاب دارید. تا نظر دوستان باتجربه تر چی باشه.

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - aliilab - 20-03-2012

سلام دوستان
سال نو مبارک
من برای یکی از دانشگاههای اونتاریو اپلای کردم امروز این ایمیل بره من از طرف AcademicOfficer,Graduate Program اومده:
DearApplicant,
Your application file has been selected to participate in the
competition of Ontario Trillium Scholarship, one of the most prestigious
scholarships in Canada for international students.
If you are interested in the competition, you will need to
supply the following documents as soon as possible:
--List of research contributions
--List of scholarships and awards
Plan of studies (maximum 2 pages
Do not hesitate to contact me should you have any
questions.
Sincerely,
[align=right] می خواستم بدونم اولا این که بره من اومده خوبه دیگه؟ می تونه نشانه هایی از امیدواری داشته باشه بره پذیرش نهایی؟ بعد اینا دقیق چی می خوان از من؟
ممنون از راهنماییتون

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Behnoush - 21-03-2012

(20-03-2012, 11:02 PM)aliilab نوشته: سلام دوستان
سال نو مبارک
من برای یکی از دانشگاههای اونتاریو اپلای کردم امروز این ایمیل بره من از طرف AcademicOfficer,Graduate Program اومده:
(20-03-2012, 11:02 PM)aliilab نوشته:
می خواستم بدونم اولا این که بره من اومده خوبه دیگه؟ می تونه نشانه هایی از امیدواری داشته باشه بره پذیرش نهایی؟ بعد اینا دقیق چی می خوان از من؟
ممنون از راهنماییتون
سلام
سال نو شما هم مبارک. مسلما جای امیدواری هست ولی اینکه قطعا بشه گفت امکان پذیر نیست و بستگی به بقیه شرکت کننده ها داره که در چه حدی باشن. ولی قطعا جواب خوبی هست و حتما پروفایلتون رقابتی بوده که وارد این مرحله شدید. سعی کنید زودتر مدارکی که خواستین رو بفرستید و پیگیرش باشید. به امید خبرهای خوب

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - soilman - 21-03-2012

من فکر کردم که انتخاب کردید و به خاطر روشن نشدن مسایل مالی دانشگاه ها شک دارید...
مسئله ی انتخاب زیاد به این تاپیک ربط نداره ولی به طور خلاصه هر جا دلش اونجا باشه انتخاب بهتری هست...
پژمان خیلی قشنگ به نظرم راهشو به شما نشون داد...البته من در مورد اون should یه لحظه فکر کردم میخاسته بنویسه could...ولی در هر صورت فرقی نمی کنه و به نظرم پیشنهاد پژمان بسیار خوبه Rolleyes
(20-03-2012, 02:56 PM)Behnoush نوشته: من هنوز Oregon رو اکسپت نکردم. تا اپریل بهم فرصت دادن و من هنوز جواب ندادم چون منتظر جواب قطعیه کنتیکت بودم و نمیخواستم دوتا با هم اکپست کنم. خیلی کار زشتیه که Big Grin الان مشکلم زمان نیست مشکلم اینه کدوم بهتره Smile هرکدوم خوبی و بدی خودشو داره