آکادمیا کافه
نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: شهریه، کمک هزینه و تماس با استادان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%8C-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)
+--- موضوع: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان (/Thread-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1%D9%8A%D8%A7%D9%81%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - m0h3n - 23-10-2011

ممنون از همه بخاطر ارسال نظرات.

ایمیلی که از استاد گرفتم مطمئنم که Template نبوده. در خصوص اینکه خود استاد نظر خاصی نداشته کاملا درسته، چون زمینه های کاریمون یکی نبود (بنا به دلایلی به ایشون میل زدم !!)

من فعلا یک ایمیل تشکر واسه ایشون ارسال کردم و دو تا استاد دیگه از همین دانشگاه پیدا کردم و به اونها میل زدم ببینم پاسخ اونها چیه (اگر پاسخی باشه !). بنظرم اگر قبل از اینکه خودم به اساتید دیگه میل می زدم، از این استاد می پرسیدم، ممکن بود حس خوبی بهش دست نده. بالاخره ما دانشجو هستیم و جستجو جزوی از زندگی ماست !
در نهایت اگر پاسخی نبود سعی میکنم دوباره با ایشون تماس بگیرم که در نهایت میتونم بگم که من تلاشم رو کردم و جوابی نگرفتم. نهایتش این هست که جواب نمیده دیگه Smile

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - m0h3n - 23-10-2011

دوستان نظرتون در مورد این پاسخ چیه ؟ مرسی

Hi Mohsen,

thank you very much for your interest in my research. Indeed your
qualifications and interests look very aligned with my research adjenta.

Please do consider applying for the PhD program at the computer science
department, and mention my name in your application.

I am looking forward to seeing your application.

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Karim - 23-10-2011

(23-10-2011, 06:19 AM)m0h3n نوشته: دوستان نظرتون در مورد این پاسخ چیه ؟ مرسی

Hi Mohsen,

thank you very much for your interest in my research. Indeed your
qualifications and interests look very aligned with my research adjenta.

Please do consider applying for the PhD program at the computer science
department, and mention my name in your application.

I am looking forward to seeing your application.

درود محسن جان
بنظره من اين پاسخ اميدوار كننده است و حتما اين دانشگاه جزو گزينه هاي اپلايتون باشه و تماستون را با استاد قطع نكنيد و بطور پيوسته استاد را درجريان جزييات مراحل اپلاي قرار دهيد.

موفق باشي

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Babak - 24-10-2011

با نظر کریم موافقم. این پاسخ امیدوار کننده است و به نظر من حتما برای این دانشگاه اقدام کنید و همون طور که کریم گفت استاد رو در جریان پرونده‌اتون بگذارید.

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - m0h3n - 24-10-2011

دوستان نظرتون چیه ؟ ممنون

Hello !

Thank you for your resume. I will be sure to take a closer at your full application. Please apply before December 1st to be considered for fellowship.
Best regards,
Lp

دوستان اگر استادی در ایمیلش مثلا اشاره کنه که من راغب هستم که شما رو For position in my lab در نظر بگیرم، آیا بنظرتون بازهم لازمه که در مورد فاند ازش سوال بشه !!

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - AVA - 24-10-2011

(24-10-2011, 07:13 PM)m0h3n نوشته: دوستان اگر استادی در ایمیلش مثلا اشاره کنه که من راغب هستم که شما رو For position in my lab در نظر بگیرم، آیا بنظرتون بازهم لازمه که در مورد فاند ازش سوال بشه !!

من جای شما بودم حتما صریح می پرسیدم تا خیالم راحت بشه. ضمنا فکر می کنم این یه روند عادیه که دانشجوی بالقوه در مورد ساپورت مالی از استاد آینده اش سوال کنه .

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Pejman - 24-10-2011

(24-10-2011, 07:13 PM)m0h3n نوشته: دوستان اگر استادی در ایمیلش مثلا اشاره کنه که من راغب هستم که شما رو For position in my lab در نظر بگیرم، آیا بنظرتون بازهم لازمه که در مورد فاند ازش سوال بشه !!
محسن جان به نظر من وقتی استاد این رو می گه یعنی به صورت default منظورش اینه که فاند هم می ده دیگه! وگرنه مفتی که همه دوست دارن یکی واسشون کار کنه!

شما حتماً باید این موضوع رو شفاف کنی. این حق طبیعیه شماست که در این مورد بدونی. اما اینکه در اولین ایمیلی که استاد اون رو گفته شما ازش بپرسی به نظر من یه جورایی زوده.
تا نظر بقیه دوستان چی باشه.

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - AVA - 24-10-2011

(24-10-2011, 06:28 PM)m0h3n نوشته: دوستان نظرتون چیه ؟ ممنون

Hello !

Thank you for your resume. I will be sure to take a closer at your full application. Please apply before December 1st to be considered for fellowship.
Best regards,
Lp
محسن جان این استادی که باهاش مکاتبه کردی از دانشگاهی هست که از متقاضی می خواد اسم یک یا دو تا adviser بالقوه رو در application form بنویسه؟ اگه متن ایمیل در همین حد باشه که نوشتی نظر استاد مبهمه و معلوم نیست بخواد شخصا به شما پذیرش بده

(24-10-2011, 08:02 PM)AVA نوشته: من جای شما بودم حتما صریح می پرسیدم تا خیالم راحت بشه. ضمنا فکر می کنم این یه روند عادیه که دانشجوی بالقوه در مورد ساپورت مالی از استاد آینده اش سوال کنه .
(24-10-2011, 08:16 PM)Pejman نوشته: محسن جان به نظر من وقتی استاد این رو می گه یعنی به صورت default منظورش اینه که فاند هم می ده دیگه! وگرنه مفتی که همه دوست دارن یکی واسشون کار کنه!

شما حتماً باید این موضوع رو شفاف کنی. این حق طبیعیه شماست که در این مورد بدونی. اما اینکه در اولین ایمیلی که استاد اون رو گفته شما ازش بپرسی به نظر من یه جورایی زوده.
تا نظر بقیه دوستان چی باشه.
ممنونم از آوا و پژمان،

با پژمان موافقم. برخی مواقع بنظرم از متن ایمیل میشه فهمید که صحبت فاند باید بشه یا نه. مثل همین ایمیل.
بنظرم اگر با چنین میلی باز هم سوال فاند از استاد پرسیده بشه خیلی جالب نیست !