آکادمیا کافه
نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: شهریه، کمک هزینه و تماس با استادان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%8C-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)
+--- موضوع: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان (/Thread-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1%D9%8A%D8%A7%D9%81%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - M1KE - 22-03-2016

تاپیک تماس با اساتید برای گرفتن پذیرش و RA رو بخونید.

(22-03-2016, 12:58 PM)behzadparsa نوشته: سلام دوستان
چطور میشه با استادهای دانشگاهی تماس گرفت برا اخذ پذیرش؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - bahar456 - 29-03-2016

سلام سال نوتون مبارک میخواستم ببینم این جواب تا چه حد خوبه؟
همین که بهش بگم اپلای میکنم کافیه؟ اگه چیزی لازمه زحمت جمله انگلیسیشو بکشین. 
Dear Mohammad,

We have quite few applications this year for MS and PhD. In order for me to consider, you must place your application online and complete all application requirements. We have funding available. If you are given admission, you will be funded. Please contact suitable person for help with PhD application procedure. 

Best,

ممنووووووووووووووووون

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - blur - 29-03-2016

(29-03-2016, 01:31 PM)bahar456 نوشته: سلام سال نوتون مبارک میخواستم ببینم این جواب تا چه حد خوبه؟
Dear Mohammad,

We have quite few applications this year for MS and PhD. In order for me to consider, you must place your application online and complete all application requirements. We have funding available. If you are given admission, you will be funded. Please contact suitable person for help with PhD application procedure. 

Best,

ممنووووووووووووووووون

سلام. اپلای کنید. قولی نداده ولی بهرحال اگر مینی مم هارو داشته باشین احتمال پذیرش و فاند هست. بله بهشون بگین که اپلای می کنید. می تونید یک زمان تقریبی هم بدین

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - sheikheshahr - 29-03-2016

(29-03-2016, 01:31 PM)bahar456 نوشته: سلام سال نوتون مبارک میخواستم ببینم این جواب تا چه حد خوبه؟
Dear Mohammad,

Best,

ممنووووووووووووووووون

این جواب نشون می ده که احتمالا استاد اصلا به رزومه شما نگاه نکرده و فقط به طور کلی گفته که امسال متقاضی کم داشتن بنابراین احتمال قبولی برای همه بالاست. شما فرد مورد نظری که باید براش اپلیکیشن رو بفرستید را پیدا کنید و رزومه تون رو تر و تمیز و بی نقص براش بفرستید و به قول دوستان انشالله اگر حداقل هایی که دانشگاه در نظر داره رو داشته باشید پذیرش می گیرید. خوشبختانه گفته که در صورت پذیرش گرفتن فاند حتمیه و این خودش خیلی نکته ی مثبتیه.
موفق باشید

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - bahar456 - 30-03-2016

(29-03-2016, 03:50 PM)blur نوشته: سلام. اپلای کنید. قولی نداده ولی بهرحال اگر مینی مم هارو داشته باشین احتمال پذیرش و فاند هست. بله بهشون بگین که اپلای می کنید. می تونید یک زمان تقریبی هم بدین

(29-03-2016, 06:27 PM)sheikheshahr نوشته: این جواب نشون می ده که احتمالا استاد اصلا به رزومه شما نگاه نکرده و فقط به طور کلی گفته که امسال متقاضی کم داشتن بنابراین احتمال قبولی برای همه بالاست. شما فرد مورد نظری که باید براش اپلیکیشن رو بفرستید را پیدا کنید و رزومه تون رو تر و تمیز و بی نقص براش بفرستید و به قول دوستان انشالله اگر حداقل هایی که دانشگاه در نظر داره رو داشته باشید پذیرش می گیرید. خوشبختانه گفته که در صورت پذیرش گرفتن فاند حتمیه و این خودش خیلی نکته ی مثبتیه.
موفق باشید
سلام ممنون از جوابتون بعد از پیامم دوباره این ج رو بهم داده به نظرتون با توجه به I will try take a look  چقد نظرش بهم مثبت هست؟
Hi Mohammad,

Please try to place your application asap and complete all application requirements. We already have complete applications coming in to our offices for review. Please inform me when you are done with the application. I will try to take a look. 

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Matinking - 30-03-2016

(30-03-2016, 11:33 AM)bahar456 نوشته: سلام ممنون از جوابتون بعد از پیامم دوباره این ج رو بهم داده به نظرتون با توجه به I will try take a look  چقد نظرش بهم مثبت هست؟
Hi Mohammad,

Please try to place your application asap and complete all application requirements. We already have complete applications coming in to our offices for review. Please inform me when you are done with the application. I will try to take a look. 

سلام

همونطور که عزیزان پیش از این هم اشاره کردن، این پاسخ به هیچ عنوان این ایده رو به ذهن متبادر نمی کنه که استاد در قبال case شما "نظر مخصوصی " داره... در تمام text هایی که ارائه کردید به وضوح مشخص هست که از بیان محافظه کارانه ای استفاده می کنه... که تلویحا به معنای این هست که خودش رو در قبال case شما عملا خیلی interested نشون نده و برای شما expectation ایجاد نکنه...

براتون آرزوی موفقیت دارم

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - iman7 - 30-03-2016

(30-03-2016, 11:33 AM)bahar456 نوشته: سلام ممنون از جوابتون بعد از پیامم دوباره این ج رو بهم داده به نظرتون با توجه به I will try take a look  چقد نظرش بهم مثبت هست؟
Hi Mohammad,

به نظر من وزن رزومتون رو با دانشگاه بسنجید و اگه در اون محدوده بود، اپلی کنید. من به این حرف که امسال اپلیکنت کم بوده و... اهمیتی نمی دم. اما جواب دادن مجدد شاید به این معنی باشه که دانشجو بخواد.

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Atlantis - 30-03-2016

Hi Mohammad,

سلام دوست عزیز،

همونطور که پروفسور مدنظر شما گفته، هرچه زودتر اپلای کنید. من به جای شما بودم همین امروز اپلای میکردم. در ضمن حتما اسم این استاد رو هم در SOP خودتون بیارید، البته اگر به کارش واقعا علاقمندید. 
در SOP باید نشون بدید که به کار این استاد علاقمندید، هم اینکه تجربه مرتبط دارید و هم برای تز آینده تون ایده و برنامه دارید.

انشالله موفق باشید.

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - zahmat - 01-04-2016

دوستان سلام
سال نوتون مبارک
من دیروز به یک استاد ایرانی ایمیل دادم و ایشون این جواب رو دادن
Dear zahmat,

Thank you for your interest in my research program. You have an impressive background. I am looking to hire one graduate student for next Fall (preferably PhD but I look for strong MS students too). If you are interested to be considered in the pool of our applicants, I encourage you to apply online to our Geotechnical Engineering program. Please note that the deadline for graduate applications is April 1st. Once you have applied, send me an email so I look for your application in our system.

Best
 من چون وقت نیود اپلیکیشنم رو سابمیت کردم(هزینش رو هم پرداخت کردم). ولی احتمالا یه دو هفته ای طول می کشه تا  ریکام های من فرستاده بشه(تازه اگر بتونم بگیرم) و نمراتم ریپورت بشه.
سوال
من از جای دیگه پذیرش دارم و باید جواب اونا رو بدم ، بخاطر همین خیلی وقت ندارم تا منتظز جواب این دانشگاه بشم(این دانشگاه جدید رنک و اب و هوا و شهرش بهتره). با توجه به اینکه استاد ایرانی هست و با پروسه های اپلای تو ایران اشنای داره ، می تونم ازش خواهش کنم من مدارکم رو براش ایمیل کنه و اگر نظرش قطعی بود من کارها رو بصورت رسمی ادامه بدم و افر اون یکی دانشگاه رو رد کنم.
با تشکر

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - Torkan - 01-04-2016

(01-04-2016, 11:49 AM)zahmat نوشته: دوستان سلام
سال نوتون مبارک
من دیروز به یک استاد ایرانی ایمیل دادم و ایشون این جواب رو دادن
Dear zahmat,

Thank you for your interest in my research program. You have an impressive background. I am looking to hire one graduate student for next Fall (preferably PhD but I look for strong MS students too). If you are interested to be considered in the pool of our applicants, I encourage you to apply online to our Geotechnical Engineering program. Please note that the deadline for graduate applications is April 1st. Once you have applied, send me an email so I look for your application in our system.

Best
 من چون وقت نیود اپلیکیشنم رو سابمیت کردم(هزینش رو هم پرداخت کردم). ولی احتمالا یه دو هفته ای طول می کشه تا  ریکام های من فرستاده بشه(تازه اگر بتونم بگیرم) و نمراتم ریپورت بشه.
سوال
من از جای دیگه پذیرش دارم و باید جواب اونا رو بدم ، بخاطر همین خیلی وقت ندارم تا منتظز جواب این دانشگاه بشم(این دانشگاه جدید رنک و اب و هوا و شهرش بهتره). با توجه به اینکه استاد ایرانی هست و با پروسه های اپلای تو ایران اشنای داره ، می تونم ازش خواهش کنم من مدارکم رو براش ایمیل کنه و اگر نظرش قطعی بود من کارها رو بصورت رسمی ادامه بدم و افر اون یکی دانشگاه رو رد کنم.
با تشکر

درود

به نظر من، استاد ایرانی یا هر کسی قبول نخواهد کرد. وقتی گفته مدارک رو بفرست دانشگاه بررسی کنه یعنی قال قضیه رو کنده و قطعی بودن نظرش ابتدا بستگی به دپارتمان مربوطه داره. استاد گفته رزومت خوبه و نیازی به مدارک شما نداره و اگر از دانشگاه پذیرش گرفتید اون موقع احتمالش زیاده برتون داره. البته استادای ایرانی متاسفانه عادت دارن شریف شریف بکنن!
با این حال چرا از خودشون نپرسیدید؟

بااحترام،
ترکان