آکادمیا کافه
نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: دریافت پذیرش (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4)
+--- انجمن: شهریه، کمک هزینه و تماس با استادان (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%8C-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%88-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)
+--- موضوع: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان (/Thread-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%87%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%88%D8%B1%D8%AF-%D8%A7%DB%8C%D9%85%DB%8C%D9%84-%D8%AF%D8%B1%D9%8A%D8%A7%D9%81%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86)

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - AitUniversity - 26-11-2017

(25-11-2017, 05:42 PM)fatima204 نوشته: دوستان سلام
من به یه استادی در کانادا ایمیل زدم ایشون گفتن که الان فاندم معلوم نیست و اوایل سال آتی مشخص میشه
من الان نمیدونم اپلای کنم یا نه
بنظرتون با چه محتوایی بهشون ایمیل بزنم ددلاین هم اوایل فوریه هستش
خیلی ممنونم

سوالی که مطرحه آیا از رزومه شما خوشش اومده اصلا ممکن استاد بگه فاند ندارم الان، اما اگر در آینده فاند داشته باشه شمارو میخواد؟ اوایل سال آتی که خب همون ژانویه و فوریه میشه یعنی زمان خواهید داشت برای تصمیم گیری

اگر متنتون ایمیلش بذارید شاید بهتر بتونم نظر بدم

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - fatima204 - 26-11-2017

(26-11-2017, 06:47 PM)AitUniversity نوشته: سوالی که مطرحه آیا از رزومه شما خوشش اومده اصلا ممکن استاد بگه فاند ندارم الان، اما اگر در آینده فاند داشته باشه شمارو میخواد؟ اوایل سال آتی که خب همون ژانویه و فوریه میشه یعنی زمان خواهید داشت برای تصمیم گیری

اگر متنتون ایمیلش بذارید شاید بهتر بتونم نظر بدم

مرسی از پاسختون

If I didn't think that your CV was good enough to get into .... or  to join my group, I would not have replied to your original e-mail. I get 10s of e-mails like your each day and I do not have time to reply to them all.  I cannot make any promises at this stage because it is very early for consideration for Fall 2018. I only accept 1 or 2 new students each year and therefore, I won't be making any decisions until early 2018.

I have kept your e-mail and CV on file

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - AitUniversity - 27-11-2017

(26-11-2017, 07:14 PM)fatima204 نوشته: مرسی از پاسختون

If I didn't think that your CV was good enough to get into .... or  to join my group, I would not have replied to your original e-mail. I get 10s of e-mails like your each day and I do not have time to reply to them all.  I cannot make any promises at this stage because it is very early for consideration for Fall 2018. I only accept 1 or 2 new students each year and therefore, I won't be making any decisions until early 2018.

I have kept your e-mail and CV on file

خب الان میشه نظر بهتر داد، 
خودش مستقیم گفته رزومتون خیلی دوست داشته و به اصطلاح short list شدید - بعدشم ددلاین فوریه هست بنظرم مدارکتون رو برای اپلی اماده کنید مانند SOP، رزومه خوب و مرتبط و ...ژانویه بهش ریمایندر بزنید

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - fatima204 - 27-11-2017

(27-11-2017, 01:04 AM)AitUniversity نوشته: خب الان میشه نظر بهتر داد، 
خودش مستقیم گفته رزومتون خیلی دوست داشته و به اصطلاح short list شدید - بعدشم ددلاین فوریه هست بنظرم مدارکتون رو برای اپلی اماده کنید مانند SOP، رزومه خوب و مرتبط و ...ژانویه بهش ریمایندر بزنید

خیلی ممنونم فقط مضمون این ریمایندر چی باشه؟

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - AitUniversity - 27-11-2017

(27-11-2017, 01:34 AM)fatima204 نوشته: خیلی ممنونم فقط مضمون این ریمایندر چی باشه؟

نگارشش زسمی باشه و بگید میخواستم پیگیری کنم در وضعیت فاندتون تغییری رخ داده یا نه.

درجواب ایمیل الانش هم اگر چیزی هنور نگفتید تشکر کنید به خاطر اینکه وقت گذاشته بررسی کرده و بگید اوایل 2018 سراغ میگیرم و باز تاکید کنید خیلی علاقه دارید با این استاد کار کنید

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - hadis.hd - 10-12-2017

سلام. من به یه استادی ایمیل زده بودم و اکی کامل داده بود اما چن تا ایمیل اخر من رو جواب نداده و اصلانخونده..حالا میگن دوشنبه به دفترشون تماس  بگیر.. کار درستی هست؟ چی باید بگم؟ در حد 2 تا 3 دقیقه؟

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - AitUniversity - 10-12-2017

(10-12-2017, 02:10 PM)hadis.hd نوشته: سلام. من به یه استادی ایمیل زده بودم و اکی کامل داده بود اما چن تا ایمیل اخر من رو جواب نداده و اصلانخونده..حالا میگن دوشنبه به دفترشون تماس  بگیر.. کار درستی هست؟ چی باید بگم؟ در حد 2 تا 3 دقیقه؟ 

وقتی نخونده یعنی سرش شلوغه، الان ماه قبل از سال نو هستیم - دانشگاه ها کمتر از دو هفته دیگه بازن استادا درگیر امتحانات پایان ترمن اگر اوکی داده ولش کنید دیگه. فالوآپ کردن یعنی هر دوهفته مثلا یه ایمیل بزنید نه هرروز

حتی اگر تا هفته دوم ژانویه هم دیدید جواب نداده بدونید تو تعطیلات هستش - بعدش به تماس فکر کنید

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - hadis.hd - 13-12-2017

اخه پروپوزال نوشتم و میخواستم قبل از اپلای بخونه..اگر جواب نداد من اپلای کنم؟ چون توی اخرین ایمیل گفته بود اپلای کن و اسم من رو به عنوان سوپروایزر بنویس

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - AitUniversity - 13-12-2017

(13-12-2017, 04:56 PM)hadis.hd نوشته: اخه پروپوزال نوشتم و میخواستم قبل از اپلای بخونه..اگر جواب نداد من اپلای کنم؟ چون توی اخرین ایمیل گفته بود اپلای کن و اسم من رو به عنوان سوپروایزر بنویس
شما چیزی که نوشتید یکبار دیگه بخونید. خودش گفته اپلی کن و اسم منو بنویس
الان مشکل چیه پس؟ اگر جواب نداد بخاطر تعطیلات عید و شلوغی

RE: نظرخواهی در مورد ایمیل دريافتی از استادان - szeinalilathori - 15-12-2017

(13-12-2017, 04:56 PM)hadis.hd نوشته: اخه پروپوزال نوشتم و میخواستم قبل از اپلای بخونه..اگر جواب نداد من اپلای کنم؟ چون توی اخرین ایمیل گفته بود اپلای کن و اسم من رو به عنوان سوپروایزر بنویس
دوست عزیز سلام

اخیرا شرایطی مشابه چیزی که اشاره کردید، برای من اتفاق افتاده بود البته من پروپوزال ننوشتم اما استادی که به نظر میومد جواب مثبتی به من داده بودند، در جواب دو ایمیل آخر من که با فاصله دو هفته از هم ارسال کرده بودم پاسخی ندادند. باهاشون تماس گرفتم، بابت پاسخ ندادن عذرخواهی کردند و گفتند که چون سرشون شلوغ بوده فرصت نکردند جواب بدند. به نظر من فرصت خوبی بود سعی کردم دقیق تر نظر ایشون رو در مورد خودم و شانسم برای کار کردن با ایشون جویا بشم و یکی دو ساعت بعد از تماس، ایمیل زدند و هم بابت تماس گرفتن و پیگیر بودنم تشکر کردند، مجددا بابت دیرپاسخ دادن عذرخواهی کردند و پاسخ کاملی هم به ایمیلم دادند. 

ارادتمند
الهام