آکادمیا کافه
پیام های پروفایل(Wall) - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: راهنما و قوانین استفاده از انجمن (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7-%D9%88-%D9%82%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D9%86%D8%AC%D9%85%D9%86)
+--- موضوع: پیام های پروفایل(Wall) (/Thread-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-Wall)

صفحات 1 2

پیام های پروفایل(Wall) - Cortex - 14-03-2011

دوستان عزیز/کابران گرامی:
برای رفاه حال شما عزیزان؛قابلیت جدیدی با عنوان "پیام های پروفایل" نیز به قابلیت های فروم اضافه شده است. لطفاً اگر مشکل و یا سوالی در این رابطه داشتید مطرح بفرمایید.
باتشکر

مدیریت فنی

RE: پیام های پروفایل(Wall) - Ebish - 14-03-2011

سلام امید جان
اول اینکه قابلیت بسیار عالی هست که ممنون از شما و بقیه دوستان.
اما من قابلیت حذف پیام رو ندیدم. این امکان هست یا نه؟
در ضمن کادر تایپ پیام هم به نظرم یه کم بزرگ هست و وقتی تعداد پیام ها زیاد بشه یکم مشکل ساز میشه.

ممنون

RE: پیام های پروفایل(Wall) - Cortex - 14-03-2011

سلام Ebish جان:
ممنونم بابت فیدبک. این امکان فعلاً وجود نداره حق باشماست اما سعی می کنیم این امکان رو هم اضافه کنیم.

در مورد سایز تکست باکس، میشه تغییرش داد. و در مورد خود پیام ها باید ببینیم وقتی زیاد می شن آیا مشکلی ایجاد می کنند یا نه...
مرسی ممنون

RE: پیام های پروفایل(Wall) - Mohammad - 14-03-2011

با سلام خدمت دوستان، و تشکر از بابک عزیز،
اگر بشه چند قابلیت به این بخش اضافه کرد و از لحاظ تکنیکی امکان پذیر باشه مفید خواهد بود، مثلا امکان reply کردن مستقیم به یک پیام، امکان گزارش پیام و صفحه بندی شدن پیام ها مانند تاپیکها مثلا در هر صفحه 10 یا 20 پیام نشان داده بشه.

RE: پیام های پروفایل(Wall) - Cortex - 14-03-2011

امکان پاسخ دادن که هست محمد جان... دقیقاً زیر هر متن(برای مثال برات یه متن فرستادم).
دوم اینکه اگه تعداد پیام ها زیاد بشه صفحه بندی هم اتفاق میوفته.
مرسی

RE: پیام های پروفایل(Wall) - Babak - 15-03-2011

در تکمیل صحبت‌های امید باید بگم که تعداد پیام‌ها در هر صفحه در حال حاضر روی عدد پنج تنظیم شده. یعنی در هر صفحه ۵ پیام نشون داده می‌شه. این عدد قابل تنظیمه، اما نه توسط کاربران، بلکه یک تنظیم عمومی هست که در اختیار ادمینه و به همه اعمال خواهد شد. به نظرم تعداد فعلی بد نیست، اما اگر به نظرتون بهتره که بیشتر بشه بگید تا تغییرش بدم.

در مورد حذف پیام‌ها هم، سعی می‌کنم که این امکان رو اضافه کنم.

RE: پیام های پروفایل(Wall) - Babak - 21-03-2011

امکان حذف پیام‌های پروفایل از پروفایل شخصی هم اضافه شد. به این ترتیب شما می‌تونید پیام‌هایی که در پروفایل خودتون ارسال می‌شه رو حذف کنید.
همچنین از قبل این امکان وجود داشت که پیام‌هایی که برای بقیه ارسال می‌کنید رو حذف کنید. این امکان همچنان وجود داره.

RE: پیام های پروفایل(Wall) - saaaaam - 28-07-2014

سلام
ببخشید چطوری میشه نصف یا همه پیامهای پروفایل را حذف کنیم؟ یکی یکی خیلی وقت گیر هست!
ممنونم

RE: پیام های پروفایل(Wall) - Babak - 28-07-2014

متاسفانه امکان حذف گروهی پیام‌های پروفایل وجود نداره، اما همون طور که در قسمت پیام‌های پروفایل نوشته شده، پیام‌هایی که قدیمی‌تر از ۳ ماه باشند به طور خودکار حذف می‌شن و معمولا نیازی نیست که شما تعداد خیلی زیادی از پیام‌ها رو به صورت دستی حذف کنید.

RE: پیام های پروفایل(Wall) - automotive - 05-02-2016

با سلام،

وقتی حریم شخصی پروفایل رو به پنهان از همه تغییر می‌دهیم، دقیقا چه چیزی از پروفایلمون از دید بقیه پنهان می‌شود؟

یعنی هیچکس دیگه نمی‌تونه پیام بفرسته یا پیام خصوصی؟ من که این حالت رو یک مدت فعال کردم و هم پیام دریافت می‌کردم و هم پیام خصوصی، البته می‌دونم تنطیمات اون ها جداست اما کلا چه کاربردی داره این قابلیت؟

با احترام
automotive