آکادمیا کافه
آرایشگاه (پیرایشگاه) مردانه در آمریکا - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: کشورها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- انجمن: ایالات متحده آمریکا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%AA%D8%AD%D8%AF%D9%87-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)
+---- انجمن: زندگی و کار در آمریکا (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%B2%D9%86%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D9%88-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)
+---- موضوع: آرایشگاه (پیرایشگاه) مردانه در آمریکا (/Thread-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%BE%DB%8C%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%85%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%85%D8%B1%DB%8C%DA%A9%D8%A7)

آرایشگاه (پیرایشگاه) مردانه در آمریکا - mmsj23 - 12-02-2015

با عرض سلام خدمت همه
از مدیران عذر میخوام تاپیک جدید زدم اما همچین موضوعی پیدا نکردم. اگه فکر میکنید مناسب نیست لطفا تاپیک رو انتقال بدید به بخشی که صلاح هست.
دوستان ببخشید شاید سوالی که میپرسم یکم عجیب و مسخره باشه اما اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم Smile)
یکی از فامیل های ما تا چند ماه دیگه عازم کالیفرنیا ست. یه سوال داره راجع به آرایشگاه و سلمانی (مردانه) !!!!!!!!!!! [img]images/smilies/biggrin.gif[/img]
کلا سوالش اینه که اونجا آرایشگر ها اکثرا زن هستند ؟ چون ایشون مذهبی هستند میخواد حتما یه مرد اینکارو انجام بده.
اصلا آرایشگر ایرانی اونجا هست ؟ یه توضیح کلی راجع به این قضیه میشه بدید لطفا[img]images/smilies/biggrin.gif[/img]

RE: آرایشگاه (پیرایشگاه) مردانه در آمریکا - brusa1994 - 13-02-2015

سلام
من در آمریکا زندگی نمیکنم اما یه مقداری اطلاعات دارم که امیدوارم به دردتون بخوره، اغلب ایرانیان آمریکا در شهر لس آنجلس ایالات کالیفرنیا ساکن هستند و عمدتا ثروت زیادی دارند،به طوری که 40% درصد املاک منطقه بورلی هیلز (مرفه ترین منطقه شهر و محله بازیگران هالیوود) به نام ایرانیان هستش و تا چند سال پیش شهردار اون بخش آقای جمشید دلشاد بودن،شما حتی اگر انگلیسی هم بلد نباشید به مشکل خاصی بر نمی خورید(در لس آنجلس)،طبق گفته سایت ویکی پدیا حدود 350k ایرانی در این شهر زندگی میکنن،اما در مورد آرایشگاه مردانه من مطمعن هستم حداقل یدونه ایرانیش وجود داره،و حالا یک در میلیون هم اگر نبود قطعا آرایشگر مرد (طبق فیلم های زیادی که من در هالیوود دیدم،البته شایدم اونا فقط فیلمن [img]images/smilies/confused.gif[/img]) هست و ایشون میتونن مراجعه کنند.

RE: آرایشگاه (پیرایشگاه) مردانه در آمریکا - Babak - 15-02-2015

(12-02-2015, 01:40 PM)'mmsj23' نوشته: با عرض سلام خدمت همه
از مدیران عذر میخوام تاپیک جدید زدم اما همچین موضوعی پیدا نکردم. اگه فکر میکنید مناسب نیست لطفا تاپیک رو انتقال بدید به بخشی که صلاح هست.
دوستان ببخشید شاید سوالی که میپرسم یکم عجیب و مسخره باشه اما اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم Smile)
یکی از فامیل های ما تا چند ماه دیگه عازم کالیفرنیا ست. یه سوال داره راجع به آرایشگاه و سلمانی (مردانه) !!!!!!!!!!! [img]images/smilies/biggrin.gif[/img]
کلا سوالش اینه که اونجا آرایشگر ها اکثرا زن هستند ؟ چون ایشون مذهبی هستند میخواد حتما یه مرد اینکارو انجام بده.
اصلا آرایشگر ایرانی اونجا هست ؟ یه توضیح کلی راجع به این قضیه میشه بدید لطفا[img]images/smilies/biggrin.gif[/img]

آرایشگر مرد هم هست و همه آرایشگرها زن نیستند. حتی در آرایشگاه‌های زنجیره‌ای مثل supercuts و غیره هم می‌شه آرایشگرهای مرد پیدا کرد. آرایشگر ایرانی هم پیدا می‌شه، اما تعدادشون زیاد نیست و فکر نکنم خیلی کار راحتی باشه که در بدو ورود آرایشگر مرد ایرانی پیدا کنند.

RE: آرایشگاه (پیرایشگاه) مردانه در آمریکا - sohraabfarjam - 18-09-2015

(12-02-2015, 01:40 PM)mmsj23 نوشته: با عرض سلام خدمت همه

با سلام واحترام
جسارتا عرض میکنم آیا این فامیل شما بیمارستان  یا دندانپزشک یاپرستار هم نیاز پیدا کند ، دنبال مردانه اش خواهد رفت؟ آیا بهتر نیست پیشنهادشود که سمت و سوی ایمانشان را از  محرکات بیرونی به  صفای درون تغییر داده و خود از باطن ونیت قلبی خودشان به آیات الهی و عظمت خلقت  (فارغ ازجنسیت و خدای  نکرده غریزه شهوانی ) بنگرد و به ستایش  حقیقی پروردگارش مجاهدت نماید.چه خوش گغت سهراب عزیز ما ....چشم هارا باید شست.