آکادمیا کافه
اهدای لقب افتخاری فروم به کاربران ممتاز - نسخه قابل چاپ

+- آکادمیا کافه (https://www.academiacafe.com/pf)
+-- انجمن: ارتباط با کاربران (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8%B7-%D8%A8%D8%A7-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86)
+--- انجمن: نظرها، پیشنهاد‌ها و خبرها (https://www.academiacafe.com/pf/Forum-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D9%87%D8%A7%D8%8C-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%D9%87%D8%A7)
+--- موضوع: اهدای لقب افتخاری فروم به کاربران ممتاز (/Thread-%D8%A7%D9%87%D8%AF%D8%A7%DB%8C-%D9%84%D9%82%D8%A8-%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D9%88%D9%85-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%85%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%B2)

اهدای لقب افتخاری فروم به کاربران ممتاز - Bahram - 11-05-2012

در این تاپیک به معرفی کاربران ممتاز فروم که لقب افتخاری به ایشان تعلق میگیرد، پرداخته میشود.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

به عنوان اولین پست، بسیار خوشحالم به اطلاع برسانم اولین لقب افتخاری فروم به کاربر ممتاز و همراه همیشگی Behnoush اهدا میشود.
ایشان طی ماههای اخیر و بعد از عضویتشان، مطالب بسیار خوبی به فروم اضافه کرده اند و اکثر اوقات جزو بالاترین دریافت کنندگان امتیاز بوده اند.

به پاس قدردانی از زحمات ایشان، اولین لقب Elite Members به ایشان اهدا خواهد شد.

RE: اهدای لقب افتخاری فروم به کاربران ممتاز - Bahram - 24-06-2012

دوست بسیار خوبمون، soilman بعنوان کاربر ممتاز فروم آکادمیاکافه این ماه معرفی میشوند و دومین لقب Elite Member را دریافت میکنند.

از همراهی ایشان از ابتدای کار فروم و پستهای مفیدی که ارسال میکنند بسیار سپاسگزاریم.

RE: اهدای لقب افتخاری فروم به کاربران ممتاز - m.ost - 21-11-2012

دوست بسیار خوبمون ice این ماه لقب Elite Member رو دریافت می کنند. ایشون از کاربران قدیمی و بسیار خوب فروم هستند که با پست های خوب و مفیدشون در ارتقای فروم موثر بودند. از همراهی ice عزیز سپاسگزاریم.

RE: اهدای لقب افتخاری فروم به کاربران ممتاز - amin_mb - 17-05-2013

کاربران عزیز درود

دوستان بسیار خوبمون Lavender و Blur لقب کاربر افتخاری و ممتاز فروم، یعنی Elite Member را دریافت کردند.
همینطور که می دونیم این دو عزیز همواره با پست های دلسوزانه و مطالب مفیدشون، در ارتقای فروم گرم و دوستانه آکادمیا سهیم بودند.
امیدوارم ماه های بعد، بتونیم از زحمات سایر دوستان و کاربران فعال قدردانی کنیم.

ارادت

RE: اهدای لقب افتخاری فروم به کاربران ممتاز - MaMi - 23-05-2014

من از طرف تیم آکادمیاکافه، از reza_1st عزیز به خاطر زحماتی که برای فروم میکشین و وقتی که برای پاسخگویی به سوالات کاربران اختصاص میدن، سپاسگزاری می کنم و لقب جدید Elite Member ای را هم بهش تبریک میگم. به امید موفقیت و پیروزی ایشون و همه دوستان عزیز در خارج از دنیا مجازی Smile

RE: اهدای لقب افتخاری فروم به کاربران ممتاز - ForeverBlue - 12-07-2014

جا داره از احمد پاشایی عزیز تشکر کنم که حضوری بسیار فعال و مفید دارند و ورود ایشون به جمع کاربران Elite را خوش آمد بگم.

[برش] قدردانی از کاربران مفید - ForeverBlue - 22-12-2014

جا دارد به نوبه خود از زحمات دوست بسیار عزیز ftn تشکر فراوان کنم و دریافت عنوان Elite انجمن را به ایشان شادباش بگویم. [img]images/smilies/smile.gif[/img]

[برش] قدردانی از کاربران مفید - ForeverBlue - 12-04-2015

من به نوبه خود از دوست گرامی متین  تشکر بسیار ویژه دارم و ورود ایشان به جمع کاربران الیت سایت را خوش آمد میگویم Smile
زحمات ایشان در انجمن مقاله و کوششی که برای دسترسی سایر هموطنان به مقالات دارند ستودنی است.

RE: اهدای لقب افتخاری فروم به کاربران ممتاز - ForeverBlue - 14-05-2015

زحمات فراوان شوبیز عزیز در انجمن های مهاجرت کانادا و کمک به سایر هموطنان عزیز بر هیچ کس پوشیده نیست. من از طرف تیم مدیریت سایت از ایشان صمیمانه سپاسگزاری میکنم و دریافت لقب elite را به ایشان شادباش میگویم و  امیدوارم همچنان حضور مفید و پرانرژی ایشان را شاهد باشیم. [img]images/smilies/smile.gif[/img]